2017 Tournament Winners

..

WEST PALM BEACH SAILFISH – JAN

   Boat  Captain
1st Place  Sore Subject  Ryan Howard
2nd Place  Loophole  Ward Lang
3rd Place  Where to Next?  Keith Mozena
4th Place  Persevere  Mark Mleczko
5th Place  Easy Does It  Steve Guntner

...

SAVANNAH / TYBEE ISLAND – APRIL

   Boat Captain
1st Place  Persevere  Mark Mleczko
2nd Place  Sore Subject  Ryan Howard
3rd Place  Savannah Rose  Don Budd
4th Place  All In  Andy Durden

.

APALACHICOLA, FL – MAY/JUNE

   Boat Captain
1st Place  Outlaw  Mike Springer
2nd Place  Persevere  Mark Mleczko
3rd Place  Nikki Girl  Pat Thai
4th Place  Just Like Cheating  Butch Bowen
5th Place  Silver King  John Embleton

.

ORANGE BEACH, AL – JULY

   Boat  Captain
1st Place  Playing Hookie  Richard Kolman
2nd Place  Reel Life  Richard Martin
3rd Place  Persevere  Mark Mleczko
4th Place  Outlaw  Mike Springer
5th Place  Bad Buoys  Jace Spencer

..

APALACHICOLA, FL – AUG

   Boat Captain
1st Place  Outlaw  Mike Springer
2nd Place  Pegasus  Chuck Alford
3rd Place  Persevere  Mark Mleczko
4th Place  Bad Buoys  Jace Spencer
5th Place  Chillin & Reelin  John Roché

.

GRAND ISLE, LA – SEPT

   Boat Captain
1st Place  Pegasus  Chuck Alford
2nd Place  Persevere  Mark Mleczko
3rd Place  Loophole   Ward Lang
4th Place  Playing Hookie  Richard Kolman
5th Place  Where to Next?  Keith Mozena

.

Click Here for a list of 2016 Tournament Winners
Click Here for a list of 2015 Tournament Winners
Click Here for a list of 2014 Tournament Winners
Click Here for a list of 2013 Tournament Winners
Click Here for a list of 2012 Tournament Winners
Click Here for a list of 2011 Tournament Winners
Click Here for a list of 2010 Tournament Winners
Click Here for a list of 2009 Tournament Winners
Click Here for a list of 2008 Tournament Winners
         
  WEST PALM BEACH SAILFISH CLASSIC  
    Boat Captain  
  1st Place Easy Does It Steve Guntner  
  2nd Place Bo Kat Bo Dunn  
  3rd Place Outlaw Mike Springer  
  4th Place Fish Dancer Jeff Dunbar